Edit Content

info@tairo.ir

راه ارتباط با ما

 تجربه متفاوت کریسمس در کانادا: جشن‌های بدون برف

تجربه متفاوت کریسمس در کانادا: جشن‌های بدون برف

بر اساس گفته‌های دیوید فیلیپس (David Phillips)، کارشناس محیط زیست کانادا، در امسال در بسیاری از مناطق کانادا، احتمال برگزاری جشن‌های کریسمس بدون برف وجود دارد. به عبارت دیگر، از آنجا که سنت کریسمس سفید به معنای بارش برف در این تعطیلات است، این سال احتمالاً بسیاری از مناطق که هر ساله برفی و پوشیده از برف بوده‌اند، بدون برف خواهند بود.

اگرچه کریسمس در کانادا معمولاً با ویژگی‌های زمستانی همراه است، اما این سال، به دلیل کمبود بارش برف، فعالیت‌های مرسوم مانند ساخت آدم‌برفی، بازی‌های برفی و اسکیت روی یخ ممکن است در بسیاری از مناطق تعطیل شوند.

با این حال، کریسمس در کانادا هنوز هم با اجرای فعالیت‌های سنتی چون تزیین درخت کریسمس و منزل، پخت کوکی‌های مخصوص و خرید هدایا جشن گرفته می‌شود.

هر چند در این سال، شاید برف در بسیاری از مناطق کانادا وجود نداشته باشد، اما هنوز هم می‌توان از تعطیلات کریسمس در کانادا لذت برد. به عنوان مثال، در استان نیوبرانزویک و استان کبک، مردم اغلب در شب کریسمس، جشنی به نام Réveillon را برگزار می‌کنند که نام آن از یک غذای سنتی فرانسوی گرفته شده است.

تجربه متفاوت کریسمس در کانادا: جشن‌های بدون برف

همچنین، در شهر تورنتو، جشنی با عنوان Cavalcade of Lights برگزار می‌شود که یکی از جشنواره‌های بین‌المللی در انقلاب زمستانی است.

در ضمن، در استان ونکوور نیز رویدادی با نام Canyon Lights در پل معلق کاپیلانو (Capilano Suspension Bridge) برگزار می‌شود که از جاذبه‌های توریستی شهر است و در این زمان از سال تم کریسمس را به خود می‌گیرد و منظره‌ای جذاب در شمال ونکوور ایجاد می‌کند.

بنابراین، با وجود کمبود بارش برف، هنوز هم می‌توانید از تجربه جالب کریسمس در کانادا با مراسم و رسوم خاص هر منطقه لذت ببرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *